קפריסין בחורף

מה יש לעשות בחורף בקפריסין? הכירו את קפריסין גם בחורף בחודשי דצמבר (כריסמס), ינואר (חגיגות שנה חדשה סילבסטר), פברואר..מזג אוויר בקפריסין לא יאכזב ויספק אווירה אירופית לכל דבר!

אם אתם אוהבים שמש, טמפרטורות נעימות ואתרים היסטוריים, קפריסין היא היעד המושלם לעונה. בין אם אתם אוהבים לחקור, לחיות בקפריסין או סתם לצאת לחופשה, החורף הוא זמן מצוין לזוז. יש הרבה אטרקציות ואטרקציות נהדרות למבקרים בחורף בקפריסין, ולעתים קרובות יש סיכוי טוב להימשך מהן בין אם אתם בנסיעת עסקים, טיול משפחתי או סתם בחופשה.

באופן כללי, מזג האוויר בקפריסין, הגשום בדצמבר, קר במשך זמן רב, אך אתה עדיין יכול לקבל קצת שמש, שכן בקפריסין יש יותר מ -340 ימי שמש בשנה. או ליתר דיוק, יהיו לכם שעות רבות של שמש בכדי ליהנות משיזוף, אם כי לא נדיר שקפריסין זוכה למזג אוויר ארוך יותר בחורף.

באקלים הנכון, פברואר הוא הזמן הטוב ביותר לבקר באזור קפריסין, במיוחד אם אתם מגיעים מחוץ לקפריסין. בשל מזג האוויר החם והשטוף שמש, זו גם העונה האידיאלית לטיולי חורף לקפריסין.

בפאפוס הפופולרית יש טמפרטורה ממוצעת של 17 מעלות צלזיוס בחודש פברואר והחופים בדרך כלל מלאים, אבל זה יכול להיות קר משמעותית. כאמור, הקיץ בקפריסין מתחיל בחודש מרץ, כך שיהיו כמה תנודות טמפרטורה. מזג האוויר שונה ממזג האוויר הממוצע בקפריסין באזורים אחרים בעולם, כמו המזרח התיכון וצפון אפריקה. שלג עלול לרדת גם באזורים מסוימים בקפריסין, במיוחד בחודשי החורף מרץ ואפריל, אם כי הוא לא תמיד שונה ממזג האוויר הממוצע בקפריסין.

החורף בקפריסין נמשך בדרך כלל מדצמבר עד פברואר, אם כי ינואר ופברואר הם החודשים הקרים ביותר בשנה. פברואר הוא גם החודש הקר ביותר בים התיכון, אך גם החם ביותר ביוון ובטורקיה והחודש החם ביותר בקפריסין.

טמפרטורות החורף בקפריסין יכולות להיות נעימות של 18 עד 20 מעלות ביום ו -5 עד 7 מעלות קרירות בערב. טמפרטורות החורף בקפריסין נעות בין 19-22 מעלות נעימות ביום ל 5-7 מעלות קרירות בערב, אך לא קרות כמו באזורים אחרים של הים התיכון.

טמפרטורות החורף בקפריסין יכולות להיות נעימות של 18 עד 20 מעלות ביום ו -5 עד 7 מעלות קרירות בערב.

תחזיות מזג האוויר שלעיל בקפריסין משתנות ברוב המקומות בקפריסין רק כמה מעלות חמות או קרות יותר. יש הרבה חוסר וודאות לגבי מזג האוויר בקפריסין באוגוסט, אך חשוב להיות מודעים לכך שהוא אינו שונה מדי מהממוצע בשאר העולם.

סוף החורף בקפריסין הוא מתון, למעט כמה ימים עם שלג כבד וכתפיים מנומשות בחודשי החורף. סוף חורף בקפריסין: מסוף אוגוסט ועד אמצע ספטמבר, סוף החורף בקפריסין יהיה מתון אך לא קר כמו באזורים אחרים באירופה ובמזרח התיכון. מאמצע אוגוסט ועד סוף פברואר, יהיה מתון בחלק גדול של קפריסין, למעט כמה שלגים ונמשים.

אם לא אכפת לך מזג האוויר הקריר עם סיכוי לגשם, פברואר הוא אולי החודש הטוב ביותר לבקר בקפריסין. יש הרבה זמן להירגע בימי החוף, אז ארזו בגדים חמים כאשר הטמפרטורות של חודש פברואר יורדות ל 8 מעלות בתחזית לקפריסין.

לפני שתעלו על עצמכם, כדאי לבדוק כיצד נראים תנאי מזג האוויר הטובים ביותר כאשר אתם מבקרים בקפריסין בחורף. הטמפרטורה הממוצעת בימים הראשונים של פברואר בקפריסין יורדת ל 5-15 מעלות בלילה ול 4-6 מעלות ביום.

במרכז קפריסין, האקלים במישור ניקוסיה חם יותר בקיץ מאשר בקיץ. הטמפרטורה הממוצעת בקפריסין היא 5-7 מעלות בלילה ו-4-6 מעלות ביום ביום דצמבר. לקפריסין יש גם קו חוף עם שינויי טמפרטורה גדולים שנדירים בחופים.

הים בקפריסין הממוזג דומה, מה שהופך אותו לחמים בהרבה ממה שהיינו רגילים באזורים הטרופיים. אם תכלול את חיי החוף של האי, תמצא את קפריסין די מעניינת בחורף, גם אם אתה מודר מחופיה ומהחיים כיעד תיירותי בקיץ ובחורף. אם לא נכלול את חיי החוף באיים ואת חיי החוף, זה יכול להיות מעניין גם בחורף.

אחת השקיעות היפות שראיתי אי פעם היא בקפריסין בחורף, ושלג כאן בחורף. פארק זה הוא מקום נהדר אם ברצונכם לקבל תחושת חג מולד אמיתית בחורף בקפריסין ולהרגיש כמו בפארק עצי חג המולד עם עצי חג המולד, אורות חג המולד וקישוטי חג המולד. אחד היעדים האהובים עלי ביותר, פארק עצי חג המולד, בו מתרחשת אחת השקיעות היפות באירופה ובעולם, הוא קפריסין בחורף.

חוויה בקפריסין מתחילה כאן

שינוי גודל גופנים
ניגודיות