חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עזרה בתכנון מסלול טיול לקפריסין? השאירו פרטים 👇

החופים המפורסמים ביותר של קפריסין נמצאים כולם בדרום האי סביב העיירה אגיה נאפה .

בראש האטרקציות התיירותיות נמצא חוף ניסי , רצועה ארוכה של חול לבן לחלוטין עם מחשוף סלע של אי ממש ליד החוף, שנמצא בצד המערבי של העיירה אגיה נאפה. שימו לב שבקיץ החוף הפופולרי מאוד עמוס בתיירים.

אם אתם מנסים לברוח מההמונים, לכו לחוף קרמיה (שני קילומטרים מזרחית לאגיה נאפה), שהוא קטן יותר אבל יפה באותה מידה, או לכו לחוף קונוס (שני קילומטרים מזרחית לחוף קרמיה),  המתאים במיוחד למשפחות עם ילדים שרוצות להיכנס למים, שכן הים רגוע יותר מאשר במקומות אחרים.

הנה פירוט של כמה מהחופים המפורסמים של איה נאפה:

חוף אגיה תקלה

חוף אגיה תקלה הוא החוף המערבי ביותר מבין החופים של איה נאפה ויש לו רצועת חוף עם מים שקטים. זהו אחד החופים השקטים יותר ובדרך כלל פחות עמוס ,חוף זה הוא הקרוב ביותר למרינה החדשה של איה נאפה. 

חוף מקרוניסוס

חוף מקרוניסוס מורכב למעשה משלושה מפרצים קטנים,יש ספורט מים זמין וגם חצי אי קטן שבו תמצאו את הקברים ההלניים העתיקים של מקרוניסוס. אזור זה שליו למדי מלבד בעונת השיא שבה כל החופים עמוסים. 

חוף לנדא

חוף לנדא הוא חוף מצויין  למשפחות עם מעט סלעים מסביב לחוף. שביל החוף מציע כמה טיולי טבע מקסימים באזור זה. יש גם אתר פיקניק צמוד לחוף. 

חוף ניסי

ניסי הוא החוף המפורסם ביותר של איה נאפה והוא העמוס ביותר. בקצה האחד תמצאו את מסיבות החוף התוססות והתקליטנים, ובקצה השני תמצאו בתי קפה וביתנים .

Sandy Bay

הוא חוף ציורי ומקום מצוין לצלילה ,חוף זה רגוע וידידותי למשפחות והוא חוף עמוס במשך רוב עונת הקיץ. 

Pantachou Glyki Nero Beach איה נאפה

Pantahchu, Glki Nero ו-Lokkas Tou Mandi הם 3 החופים המרכיבים את החוף הראשי הקרוב ביותר לעיר. החופים הללו, המשתרעים מהנמל מזרחה, עמוסים בכל ימות השנה ופופולריים,יש כאן מספר רב של בתי קפה על החוף וספורט מים. 

Ammos Tou Kambouri Beach איה נאפה – אמוס טו קמבורי

פנינה נסתרת זו היא מקום אידיאלי להתרחק מהכל ולחקור את קו החוף הסלעי. 

חוף קרמיה

חוף קרמיה הוא מפרץ חולי קטן עם נופים נפלאים של קייפ גרקו. הוא ממוקם כמה קילומטרים מחוץ לעיר כך שהוא שקט יותר מהחופים הראשיים .

מפרץ קונוס

מפרץ קונוס הוא אחד החופים המושלמים ביותר שתמצאו עם גבעות עצי אורן, חוף זה שוכן באמצע הדרך בין איה נאפה ופרוטאראס, והוא פופולרי בקרב מקומיים וחובבי ספורט מים, כמו גם בעלי יאכטות רבים. 

איה נאפה חופים
איה נאפה חופים

לחזור למשהו ספציפי?

 

חוויה בקפריסין מתחילה כאן

error: תוכן זה מוגן !!

מחכים לכם בפייסבוק!